Úvodní stránka » Reference » Drátěné oplocení » Oplocení rodinné vily - Mirošovice

Oplocení rodinné vily - Mirošovice

Investor: OTTOVO nakladatelství
Termín realizace:
11 - 12. 2010
Místo realizace:
Praha - Mirošovice
Rozsah prací:
Čtyřhranné oplocení 250m s podhrabou deskou, 2x brána, 1x brankaTato zakázka se měla realizovat až v roce 2011, protože bylo zapotřebí vykácet část porostu a připravit prostor pro montáž oplocení. Jak tomu tak bývá, investor potřeboval utratit peníze do konce roku a vše nám stihl připravit. Sice je risk dělat oplocení koncem listopadu, protože může začít mrznout a to bychom byli v koncích.

opředu jsme se jeli na parcelu podívat, vše si zaměřili, připravili a začali vrtat díry pro sloupky. Vše jsme měli za jeden den hotové, další den ráno jsme již betonovali sloupky, brány a branky. To nám zabralo dva dny, ale stihli jsme to. Měli jsme obrovské štěstí, protože začal víkend a mi přijeli v pondělí na stavbu, teplota -5 C, a deset centimetrů sněhu. Nebylo to ideální, ale byli jsme rádi, že jsme to stihli.Ještě ten den nám přivezli podhrabové desky a oplocení. Desky jsme museli po celé délce roznosit ručně, protože nebylo možné na pozemek zajet a při váze 100 Kg a napadaného sněhu to byla vražedná kombinace. Bylo to náročné, ale za jeden den jsme to roznosili. Další den jsme umisťovali podhrabové desky mezi sloupky a ladili výšky.

Další dva dny jsme už jen natahovali oplocení, to byla pohoda, když v mrazu nám pořádně promrzly ruce. Byla to náročná práce, ale vše se zvládlo.
 


Fotogalerie: 

Oblíbené odkazy

Naše nabídka