Úvodní stránka » Stavby » Stavby

Stavby

Naše společnost se zabývá drobnými stavbami. Postavíme Vám altány, zástěny, přístřešky, dále provádíme stavby opěrných zdí z prefabrikovaných dílců, oplocení, dlažeb z kamene či zámkové dlažby.


 

Opěrné zdi, schody, ploty

Jednou z nejvíce prováděných prací je stavění opěrných zdí. Nejvíce používaný materiál je v současnosti novinka od společnosti CS BETON s názvem NATURBLOK. Jeho stavba je oproti klasickým betonovým prefabrikátům jednodušší, za to výsledek je dokonalý. Lze s tohoto produktu postavit nejen opěrnou zídku, ale i schody oplocení.

Dlažby, palisády

Stavby z betonové dlažby, palisády jsou pro nás samozřejmostí. Na trhu je veliké množství tvarů a barev. Rádi Vám poradíme s výběrem materiálu vhodných pro Vaši realizaci a zahradní kompozici. Do některých prostor se hodí zámková dlažba, jinde je vhodnější použití přírodního kamene. Vše se odvíjí z okolního prostředí a samotné stavby. Samozřejmě také ve velké míře záleží na požadavcích investora.

Dále se zabýváme stavbou dřevěných podií a obložením obvodových zdí či fasád domů či zdí. Ve velké míře používáme materiály ze sušené finské borovice, která svými vlastnostmi oproti jiným materiálům vyniká.  

O tomto materiálu se dozvíte více na: FINSKÁ BOROVICE THERMOWOOD

 

Oblíbené odkazy

Naše nabídka