Úvodní stránka » Stavby » Dřevostavby

Zahradní domky, domky na nářadí a domky pro děti

Zahradní domky

Zadhradní domky vytvoří na Vaší zahradě místo pro odpočine, sezení a zazemí, které je potřeba na každé zahradě. Je to místo ze kterého oceníte krásu Vaší zahrady. Ať už hledáte malé letní domky nebo luxusní zátiší ve všech velikostech a tvarech, určitě si vyberete podle Vašich potřeb a přání. 

Domky na nářadí

Domky na nářadí slouží jako užitečný prostor na uložení nářadí, dřeva sekačky atd.. Už nikdy nebudete muset nic hledat a všechno budete mít své místo. Naše zahradní domky nabízejí ruzné varianty s prostorem na odkládání dřeva ruzné doplňky a vybavení. 

Domky pro děti

Samozřejmě myslíme i na ty nejměnší, proto nabízíme zahradn domky ve kterých naše ratolesti mohou strávit bezvadné prázdniny a užít si mnoho dobrodružství. Dětské domky mají podobný design jako velké zadradní domky, proto děti nikdy nepřestanou bavit. Zvolením veselé barvy a doplňku se dětské domky oživý a jsou nádhrné. Pro samotnou montáž zahradního domku, domku na nářadí nebo dětského domku, je nejprve zapotřebí najít vhodné a rovinaté místo. Nutné je zvolené místo důkladně připravit, ideálně štěrkovým podložím, aby byl podkladní rošt ci nejvíce v rovině. Pak už následuje samotná montáž vybrané dřevostavby.

Pro samotnou montáž zahradního domku, domku na nářadí nebo dětského domku, je nejprve zapotřebí najít vhodné a rovinaté místo. Nutné je zvolené místo důkladně připravit, ideálně štěrkovým podložím, aby byl podkladní rošt ci nejvíce v rovině. Pak už následuje samotná montáž vybrané dřevostavby.

Oblíbené odkazy

Naše nabídka