Úvodní stránka » Reference » Drátěné oplocení » Oplocení rodinné zahrady - Povrly

Oplocení rodinné zahrady - Povrly 

Investor: p. Přibyl
Místo realizace: Povrly
Termín realizace: 04. 2010
Rozsah prací: Oplocení pozemku 170m, oplocení hřiště 60m, stavba kotce ze svařovaných pozinkovaných sítí 30m

Oplocení stojí u nově postaveného rodinného domu. Je o celkové výměře 170m. Dále se budovalo čtyřmetrové oplocení dětského fotbalového hřiště, kde je výplň z PVC sítí a jako poslední je stavba kotce pro psa ze svařovaných pozinkovaných sítí.


Jako první jsme se pustili do oplocení celého pozemku. Oplocení bylo 1,6m vysoké s povrchovou úpravou PVC. V oplocení jsou namontovány dvě branky.

Dále jsme pokračovali montáží pětimetrových sloupů k dětskému hřišti. To bylo malinko komplikovanější, protože se betonovaly pětimetrové sloupy, ale do míst, kde se stavělo, se velký vrták nedostal, tak se vše muselo kopat ručně. Nakonec se to podařilo bez jakéhokoli zdržení. Na sloupy byly nataženy sítě z PVC v celé výšce sloupů. Sítě jsou zde, aby zabránily nechtěně zakopnutým míčům a jejich následnému dopadu na silnici.

V neposlední řadě se stavěl kotec pro vlčáka. Stavěl se ze svařovaných pozinkovaných sítí. O rozměrech 6x4m. Do kotce se následně postavila psí bouda a na oplocení se postavila střecha. Vše vypadalo moc hezky.

 


Fotogalerie:

Oblíbené odkazy

Naše nabídka