Úvodní stránka » O nás » Profil společnosti

Profil společnosti

Společnost EUROGARDEN, s.r.o. byla založena v roce 2018, zakladatel se svými zaměstnanci již podnikal v tomto oboru téměř 20 let. Prvotní náplní firemní činnosti byly realizace a údržby zeleně, výstavby oplocení, terénní práce.

S rozvojem samotné společnosti došlo v průběhu let k rozšíření nabídky služeb, a to o projekci, výstavbu bazénů, staveb, závlahových systémů a v neposlední řadě zahrad a veřejných prostranství na klíč. V současné době zajišťujeme veškeré práce a služby spojené s výstavbou zahradních, firemních a veřejných prostranství v oboru naší působnosti.


Naše společnost se zabývá:


Nabídka jednotlivých služeb v oblasti zahradnictví je komplexní, od tvorby projektů, přes terénní úpravy, dodávky materiálu a samotnou výstavbu až po dokončovací práce a doplňkové služby. Kvalitu výsledného díla můžeme garantovat díky použití kvalitních výrobků od prověřených dodavatelů, se kterými spolupracujeme. Důležitým prvkem při realizacích zadávaných projektů je také využívání širokého technického zázemí.

V technologické oblasti spoléháme jednak na osvědčené postupy, sledujeme vývoj moderních metod a trendů ve stavebnictví a zahradnictví, které v souladu s parametry konkrétní zakázky aplikujeme. S tím souvisí kompetentnost a odborná připravenost našich zaměstnanců na všech postech a úrovních.

Dbáme na jedinečný přístup ke každému svému partneru, ať jde o soukromého investora nebo veřejnou instituci. Komunikujeme se svými zákazníky, bereme ohled na jejich požadavky a provázíme je průběhem realizace.

Všechny tyto zásady máme rozpracovány v interním programu politiky jakosti.

 

 

Oblíbené odkazy

Naše nabídka