Úvodní stránka » EUROMETAL » Brány a branky

Samonosné pojezdové brány a branky

Brány a branky ve spojení s plotem dodávají elegantní vzhled Vašeho domu, proto při první konzultaci Vám pomůžeme materiály a výrobky vhodně zakomponovat k vašemu domu. Vešketé brány a branky vyrábíme dle potřeb klíenta. Slouží pro pohodlný vstup nebo vjezd na Váš pozemek. Je potřeba vše dobře připravit a myslet na vše před samotnou instalací, jestli budete požadovat videotelefon, nebo pouze zvonek, poštovní schránku a jejich vhodné umístění. Na vše musí také být připravena kabeláž aby vše bezchybně fungovalo.

Výhody našich bran a branek:

  • všechny naše brány a branky jsou vyráběny na míru
  • k branám montujeme automatické pohony
  • povrchová uprava dle požadavků klienta
  • široká nabídka výplní a celkového provedení
  • nabízíme kompletní dodávky bran, branek a oplocení

Vjezdové brány pak dělíme do několika skupin:

  • Posuvné samonosné brány - brány tohoto typu se zasouvají do stran, pokud je málo prostoru na stranách je možné to vyřešit teleskopickou bránou. Tento typ bran je v dnešní době jeden z nejvíce používaných. Největší předností je minimální údržba, lze parkovat hned za bránou. Jedinou nevýhodou těchto bran je to, že potřebují o 1/3 více místa při otevření, než je samotná šíře prujezdu. 
  • Křídlové brány - jsou klasické brány, které jsou buď jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Jsou požity zejména na místech ,kde nelze umístit posuvné brány. Chod je velmi tichý a bezproblémový. Tento typ brány vyžaduje více prostoru za bránou. 
  • Samonosné brány - tento typ brány oceníte zejména v zimních měsících, kdy Vám nabadaný sních nebude dělat žádné problémy. Tyto brány je možné použít na šikmé plochy.
  • Kolejnicové brány - jsou používány v místech kde je nedostatek prostoru pro pužití samonosné pojezdové brány.Boční prostor pro otevření této brány musí být stejně veliký jako průjezd brány. Nevýhodou je, že se musí zejména v zimě udržovat kolejnice bran od nečistot, aby byl zaručen bezproblémový chod.

Branky

Je to jako brána do vašeho soukromí. Proto je důležítý její vzhled a zakomponování do typu oplocení, a také požadavek na stupeň zabezpečení. Branky stojí bud samostatně nebo mohou být součástí vjezdové brány. Vyrábí se na míru dle požadavků zákazníka.

Jako výplně do všech typů bran a branek se může použít jak dřevo, imitace dřeva PVC, oplocení, průmyslové panely, ocelové nebo kované části, tahokov. Stejně jako je široká škála výplní, tak je možnost povrchových úprav. Při návrhu brány a branky Vám poradíme s vhodnou povrchovou úpravou i výplní.

Všechny námi vyrobené a dodané brány lze osadit automatickými pohony vrat a bran. Tyto brány se ovládají dálkovými ovladači, mobilním telefonem atd..

Oblíbené odkazy

Naše nabídka