Úvodní stránka » Oplocení » Brány a branky

Brány a branky

Systém posuvných bran a branek je výsledkem zkušeností a odborných znalostí získaných při montáži a s uplatněním technologie společnosti EUROGARDEN, jejich vzhled a konstrukce jsou důkladně propracovány ve všech detailech, vyznačují se vysokou stabilitou, spolehlivostí, životností a snadnou instalací. Velký výběr rozměrů a barev bran a branek splňuje i ty nejnáročnější požadavky moderních projektů. Především to jsou technologie silného žárového pozinkování, nebo slitinou zinku a hliníku, umělé hmoty – nylon, PVC a polyestery, případně kombinace těchto povrchových úprav. Společnost EUROGARDEN reaguje na potřeby trhu a pro každý projekt nabízí odpovídající systémy bran a branek.

 

Posuvné brány

Samonosná posuvná brána je dodávána jako komplet křídla brány a veškerých kompletních pojezdů. Nosné vozíkové pojezdy se šroubují na chemické kotvy do předpřipraveného betonového základu samonosné brány. Pohon samonosných bran může být ruční, nebo automatický. V případě automatického elektromechanického pohonu je křídlo brány poháněno přes nylonový nebo kovový hřeben. Posuvné brány je možné dodávat v různých barvách, tak aby harmonizovaly s prostředím. Posuvné brány jsou svojí stabilní konstrukcí doporučovány, jak pro soukromý sektor, tak pro průmyslové objekty. Posuvné brány je vhodné použít ke všem druhům průmyslového oplocení. Celý systém posunu vrat je nesen na dvou kolečkových vozících. Samonosné posuvné brány jsou dodávány celkově smontované, čímž je usnadněna montáž u uživatele. Rám křídla je dole opatřen nosným „C“ profilem, jehož rozměr odpovídá potřebám délce neseného křídla. Vedení vrat je tedy v tomto profilu, hlavním a dojezdovém sloupu.


Dvoukřídlé brány

Dvoukřídlá brána je tvořena kompletem křídel a sloupů. Křídla mohou být souměrná i dělená dle požadavků zákazníka. Otevírání bran může být ruční nebo automatizovaná verze pomocí elektromechanických pohonů, nainstalovaných na křídla a sloupy brány.Jednokřídlé branky

Jednokřídlá branka se v drtivé většině dodává jako komplet včetně sloupků, kování a všech komponent potřebných pro její montáž. V případě přání zákazníka zajistíme i montáž těchto branek. Křídlo branky je tvořeno uzavřenou jeklovou konstrukcí. Povrchová úprava těchto konstrukcí je možné skladbou žárovým pozinkováním nebo pozinkováním a následným poplastováním. U branek je možné měnit druh výplně.

 

Více naleznete v odkazu EUROMETAL.

Oblíbené odkazy

Naše nabídka