Úvodní stránka » Oplocení » Zahradní oplocení

Zahradní oplocení

Pletivo poplastované

Jedná se o vysoce kvalitní pletivo, vyrobeno z ocelových drátů s pozinkovaným a poplastovaným povrchem, který zajišťuje jeho dlouholetou bezúdržbovou funkčnost Vašich plotů. Pletivo je baleno v klasických rolích po 15 a 25m s ochrannými pytli spodku pletiva. K montáži je doporučeno použít taktéž pozinkovaných a poplastovaných napínacích drátů, vázacích drátů, napínáků, sloupků kruhového průřezu a vzpěr.

Pletivo pozinkované

Klasické čtyřhranné pletivo z ocelových drátů s pozinkovaným povrchem, upevnění ke sloupkům kruhového průřezu. Použití pro zahrady, továrny a skladiště. Záruka na životnost je 10 let. Středový napínací drát by se měl přidávat od výšky 1,5 m včetně. Tento drát není technologicky možné zaplétat již při výrobě a musí se napínat zvlášť.

 

Chovatelské pletiva

Použití galvanizovaného nebo plastem potaženého pletiva Hexanet pro drobné domácí zvířectvo, ochranu stromů v zahradě, ochranu zeleniny a ovoce, pro popínavé rostliny. Též použitelné pro (polo)profesionální aplikace. Pletivo vyrobené z drátů s různými průměry (0,70 až 1,20 mm). Šestihranná oka o rozměrech 13 až 50 mm.

Pletiva dekorativní

Luxursus je dekorační pletivo pro menší oplocení. Je samo dostatečně stabilní, takže pro malé výšky nejsou potřebné sloupky. Při instalaci není nutné napínání. Zelená barva pletiva je vhodná do každého prostředí. Typický design ohraničujících plotů okouzloval už mnoho generací milovníků zahrad. Obě oplocení jsou známá jako ideální řešení pro květinové záhony. Chrání květinové záhony a zároveň je dekorují.

Lesnická pletiva

Tento produkt je vyroben z ocelových drátů potažených speciální vrstvou slitiny zinku (95 %) a hliníku (5 %). Průměr drátu a pevnost v tahu: Ursus® LIGHT Díky speciálně vyvinutému potahu Zincalu® je životnost drátu ve srovnání s potahy 3xZn o 50% delší. Kdo se zabývá lesním hospodářstvím, musí oplocovat velké plochy. Rychlá montáž pletiv znamená nedoceněnou výhodu při stavbě plotů. BETAFENCE vyvinul postupy a příslušenství, se kterými je možné dosáhnout cca třikrát rychlejší montáž ne proti klasickým metodám.

Sloupy a sloupky

Sloupky komaxit jsou vyrobeny z ocelové trubky o průměru 38mm která je následně povrchově upravena komaxitovou vypalovanou barvou. Přesto, že se jedná o kvalitní povrchovou úpravu, zdaleka nedosahuje kvality poplastovaných povrchů. Jedná se o levnou variantu hotového sloupku pro ploty, který nevyžaduje další údržbu. Sloupek je vybaven černou záslepkou, proti vniku vody do sloupku. Pro velkoobchod je sloupek balen po pěti kusech což usnadňuje manipulaci se sloupky.

Oblíbené odkazy

Naše nabídka